درباره ما

شرکت یکان بتن خاورمیانه


شرکت یکان بتن خاورمیانه حاصل چکیده شرکت هایی چون یکان ، ساخت سازان ، بتن پای می باشد که در فراز و نشیب های بسیار از سال 1354 تاکنون توانسته با مدیریت آقای  مهندس جمشید خدایی فعال تبدیل به مجموعه های مهندسی شامل طراحی و نظارت و اجرا و تولید در کشور عزیزمان ایران و کشور عمان گردد.


یکان بتن خاورمیانه در شرکت طراحی و نظارت ساختمان هایی مسکونی ، اداری و درمانی فعالیت دارد و دارای پروانه اشتغال حقوقی به شماره 00828-10-2 از سازمان نظام مهندسی تهران می باشد.


شرکت یکان بتن خاورمیانه در بخش اجرایی ساختمان های مسکونی و اداری و درمانی تخصصی دارد که دارای پروانه حقوقی مجری از سازمان نظام مهندسی تهران می باشد.


واحد تولیدی یکان فوم در زمینه تولید محصولات پلی استایرن ساختمانی از قبیل فوم سقفی با سایز های مختلف و قطعات اجرای سقف های دال مانند کانتراس و اینتل دک فعالیت دارد که دارای پروانه بهره وری به شماره 302518802104 می باشد.

شرکت العقیق السطوری که در کشور عمان متمرکز گردیده ، مسئولیت کلیه امور مجموعه های دیگر را در پروژه های برون مرزی علی الخصوص خود کشور عمان ایفا می کند  که با مستقر گردیدن اعضای این شرکت در کشور مذکور تمامی امور به صورت تخصصی بررسی و اجرا می گردد.

ایرج رحیمی قاضی کلایه

کنترل کیفی

لورم ایپسوم یا طرح‌نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

سالار خدایی فعال

مدیر اجرایی پروژه های عمرانی

فوق لیسانس مهندسی عمران و با بیش از 10 سال سابقه کاری

شماره نظام مهندسی : 69828-0-3-10

یاشار خدایی فعال

مدیر پروژه

فوق لیسانس عمران از دانشگاه تهران

جمشید خدایی فعال

مدیر عامل

با بیش از 30 سال سابقه درخشان و جزو اولین انبوه سازان تهران